KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8583146
nr 858 3146
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), Stämplad signatur, 16x10
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2013
kl 18:02:33
6/11 10:33:08
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell